Yukarı
Çık

SARMAL.NET

Bursa Web Sitesi Tasarım Hizmetleri

hazırladığımız web sitelerinde Wordpress, Joomla vb. hazır yapılar kullanılmamakta ve tüm tasarım, modül ve içerik tarafımızdan özgün olarak hazırlanmaktadır


Ürün Tabanlı
Web Sitesi Tasarımı

Firmaya ait ürün çeşitliliğinin fazla olduğu, ürün ve/veya hizmet içeriğinin kullanıcılar tarafından yönetildiği web sitesi tasarımlarıdır.

☀ Ürün Tabanlı Web Sitesi Tasarımı

ÜRÜN TABANLI WEB SİTESİ TASARIMI

Firmaya ait ürün çeşitliliğinin fazla olduğu, ürün ve/veya hizmet içeriğinin kullanıcılar tarafından yönetildiği web sitesi tasarımlarıdır.

ÖN BİLGİ

Firmanız ile yapılacak ön görüşme sonucunda, çalışma şeklinize uygun şablon çıkartılır. Seçilen şablon üzerinden gerekli düzenlemeler yapılarak tasarım hazırlanır ve web sitesi yapımına başlanır.

0850 226 16 00 telefonumuzdan

ya da

iletisim@sarmal.net adresimizden

ayrıntılı bilgi alabilir,
teklif isteyebilirsiniz...

GENEL ÖZELLİKLER

Yapılacak web sitesi hizmeti için aşağıda belirtilen özellikleri ile günümüz teknolojisinin gerektirdiği ihtiyaçları barındırması ile web siteniz uzun bir süre sağlıklı bir şekilde hizmet verecektir.

✔   Mobil Uyumlu Tasarım

✔   Arama Motorları Optimizasyonu - SEO

✔   Yönetici Paneli

✔   Google Hizmetlerine Kayıt

✔   Yandex Hizmetlerine Kayıt

✔   Güncelleme ve Destek

✔   Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu

✔   Dil Modülü Eklentisi

✔   Web Sitesi Takibi

✔   Facebook & Twitter Eklentileri

EK BİLGİ

"ÜRÜN TABANLI WEB SİTESİ TASARIMI" için hazırladığımız web sitelerinde hiçbir şekilde hazır paket (Joomla, Wordpress vb.) kullanılmamaktadır. Şablon, tasarım ve web sitesi hazırlanması yalnızca tarafımızdan yapılmaktadır.

ALT YAPI

Web sitesi tasarımlarımızda standart olarak "HTML5" ve "CSS3" yapısı kullanılmaktadır. Kodlarımızda PHP dili kullanılmakta ve gerektiğinde MySQL veritabanına bağlanılmaktadır. Web sitelerinde flash içerik kullanılmamakta ve görselliği ile hareketliliği jQuery kütüphanesi kullanarak sağlanmaktadır.

TARAYICI UYUMU

Tasarımlarımız dünya üzerinden en çok kullanılan "Google Chrome", "Internet Exporer", "Mozilla Firefox", "Safari", "Yandex" ve "Opera" tarayıcılarında (web browser) test edilmektedir.

Neler Yaptık?